כניסה לחברים רשומים



מר טומי שטיינר
 
טומי שטיינר הינו עמית מחקר בכיר במכון למדיניות ואסטרטגיה (IPS) במרכז הבינתחומי הרצליה. במכון, טומי עוסק במחקרי מדיניות המתמקדים ביחסי האיחוד האירופי ונאט"ו עם ישראל, מדינות הים התיכון והמזרח התיכון. טומי היה חבר בצוות המייסד של סדרת כנסי הרצליה השנתיים אותו ניהל בין השנים 2007-2013, תקופה בה הכנס הפך לאחד מכנסי המדיניות הבינלאומיים הנחשבים ביותר בעולם. במקביל, טומי מלמד יחסים בינלאומיים וביטחון בינלאומי בבית ספר לאודר לממשל במרכז הבינתחומי.
טומי שימש כמנכ"ל הפורום האטלנטי של ישראל, ארגון מדיניות מבוסס-רשת בינלאומית , אשר קידם והעמיק קשרי ישראל עם הקהילה הטרנסאטלנטית ובמיוחד את היחסים בין ישראל לבין ברית נאט"ו. בנוסף, טומי מתמחה בביטחון בינלאומי, ביחסים טרנסאטלנטיים, בתיאוריה של יחסים בינלאומיים ובשיתוף פעולה אזורי. בתחומים אלה, טומי מייעץ למשרדי ממשלה, לארגונים בינלאומיים, לתאגידים ולארגונים חוצי-לאום.
טומי הינו מוסמך (בהצטיינות) האוניברסיטה העברית בירושלים ביחסים בינלאומיים וחתן הפרס ע"ש יהושפט הרכבי מטעם מכון דייויס ליחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית.
טומי מתגורר בהרצליה עם רעייתו שירלי והם מגדלים יחד את ילדיה של שירלי - עילי ונויה - ואת ילדיו של טומי - יונתן, אריאל וטליה.  
 

פרסומים מאת טומי שטיינר

  

דוא"ל: tsteiner@idc.ac.il  

עקבו אחרי בטוויטר: @Tommy_Herzliya  

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד