כניסה לחברים רשומיםהודעות לתקשורת

פאנל מלחמות המחר: אסטרטגיות עתידיות וחדשנות בצהל

יעלון הכריז בכנס הרצליה כי יתמודד על ראשות הממשלה: "ההנהגה הפכה להיות נגררת ומתלהמת"

בנאום תקיף במיוחד בכנס של המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי, מתח שר הביטחון לשעבר ביקורת קשה על הממשלה בה היה חבר עד לא מזמן. "מה שמדיר שינה מעיניי אלו הסדקים בחברה הישראלית, הכרסום השיטתי בערכים הבסיסיים, הניסיון לפגוע בחיילי צה"ל, מפקדיו וערכיו באופן המסכן את חוסנו"

שגריר מצרים בישראל בכנס הרצליה: "מברכים על היוזמה הצרפתית"

בנאום ראשון בישראל, במסגרת הכנס של המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי, קרא חזאם חיירת לחידוש תהליך השלום ולפירוז המזרח התיכון מנשק להשמדה המונית. שגריר ירדן בישראל: "יוזמת השלום הערבית היא היוזמה העיקרית לשלום אזורי"

השר כץ בכנס הרצליה: "מלחמה בלבנון תביא בהכרח לסילוק נסראללה ותמיט חורבן על לבנון"

בנאומו בכנס של המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי, איים שר התחבורה והמודיעין שלבנון וחיזבאללה ישלמו מחיר כבד במקרה של מלחמה. "ישראל תיאלץ לפעול בעוצמה רבה נגד מקורות הירי ומטרות בלבנון כולה, כדי להביא לקיצור משך הלחימה"

מנכ"ל משרד החוץ אישר בכנס הרצליה שישראל מקיימת קשרים חשאיים עם מדינות ערב: "מתחת לקרח זורמים מים חמים"

מנכ"ל משרד החוץ, דורי גולד, אישר היום (רביעי) בכנס הרצליה של המכון למדיניות ואסטרטגיה (IPS) במרכז הבינתחומי כי ישראל מנהלת קשרים חשאיים עם מדינות ערב המתונות. "מתחת לקרח יש הרבה מים חמים זורמים", אמר גולד.
15 ביוני 2016

לפיד תקף את נתניהו בכנס הרצליה: "אי אפשר לשבת מ-1996 ורק לחכות שהזמן יעבור"

יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, קרא הבוקר (רביעי) בנאומו בכנס הרצליה של המכון למדיניות ואסטרטגיה (IPS) במרכז הבינתחומי לראש הממשלה, בנימין נתניהו, להתפטר. "מי שלא מוכן ולא מסוגל לפעול לטובת החזון, יצטרך ללכת הביתה. אי אפשר לשבת מ-1996 ולחכות שהזמן רק יעבור", תקף לפיד.
15 ביוני 2016

דרעי על פרשת סדן בכנס הרצליה: "אסור לנו להשלים עם שיח של שנאה, חיים ומוות ביד הלשון"

14 ביוני 2016
עבור לתוכן העמוד